KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378507

nr 1437 8507

Vilhelm Valdmanis

(1906-1980), Sverige

Oljemålning, Ej signerad, dbo stämpel. Olja på pannå, 36x46, yttermått inklusive ram: 60x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 december 2021
kl 20:03:37

Vilhelm Valdmanis

Läs mer om Vilhelm Valdmanis